NL embassy

Ambasada Ciekawych Informacji

Motoryzacja i Transport

Pod dyktando praktyczności – samochód dostawczy

Motoryzacja od zawsze była dziedziną fascynującą. Mnogość typów samochodów, rozwiązań technicznych, nowinek technicznych, kształtów nadwozi, smaczków stylistycznych oszałamia.

Samochody dostawcze

Mamy sportowe samochody o opływowych kształtach, rodzinne kombi i minivany, od niedawna także liczne crossovery i suvy. Jedno pozostaje jednak niezmienne – samochody dostawcze. Modele różnych producentów różnią się kształtem nadwozia i rozwiązaniami technicznymi w bardzo nieznacznym stopniu. Tu nie ma miejsca na ekstrawagancje. W samochodach dostawczych liczy się tylko praktyczność. Nie mają być modne jak suvy i crossovery, mają wykonywać swoją pracę dobrze i się nie psuć.

Podobny wygląd

Nie dziwi więc, że większość samochodów dostawczych dostępnych na rynku wygląda tak podobnie. To po prostu sprawdzone rozwiązanie, które ma działać. I działa. Silnik z przodu, pojemna ładownia, drzwi przesuwne, drzwi skrzydłowe z tyłu – to standard w tym segmencie. I raczej nikt nie oczekuje czegoś innego. Po co ulepszać coś, co działa? To nie miałoby sensu.

www.carlift.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *