NL embassy

Ambasada Ciekawych Informacji

jak zamówić kuriera
Motoryzacja

Jak zamówić kuriera do domu?

Jeśli zastanawiasz się, jak zamówić kuriera bez wychodzenia z domu, dobrze trafiłeś. W poniższym tekście podpowiadamy, jak szybko i tanio nadać przesyłkę kurierską i jak zamówić kuriera do domu, by tę przesyłkę od Ciebie odebrał i pozwolił Ci uniknąć niepotrzebnej bieganiny po mieście czy ślęczenia w długiej kolejce przed okienkiem pocztowym. Cenisz swój czas, nie możesz wyjść z domu albo przykuła Cię do komputera praca zdalna? Nadaj paczkę online przez stronę AlleKurier.pl – wygodnie, bez straty czasu i nadmiernych kosztów. AlleKurier.pl to profesjonalny broker usług kurierskich, u którego dostępne są oferty wszystkich renomowanych przewoźników z kraju i ze świata, a nadanie paczki kosztuje nawet 70% mniej niż bezpośrednio poprzez stronę przewoźnika. Na AlleKurier nadasz w razie potrzeby zarówno bezpieczne i tanie paczki krajowe, jak i przesyłki zagraniczne. Jak zamówić kuriera do domu albo pracy?

Nadaj paczkę online i zamów kuriera po jej odbiór!

AlleKurier to serwis, który oferuje wiele udogodnień, dzięki którym zamówienia kuriera jest wygodne, szybkie i w atrakcyjnej cenie. Po pierwsze, serwis daje możliwość wysyłki paczki w niższej cenie niż bezpośrednio w firmie kurierskiej. Po drugie, AlleKurier umożliwia błyskawiczną wycenę usługi kurierskiej i porównania cen oferowanych przez różnych przewoźników i to Ty decydujesz, która propozycja najbardziej Ci odpowiada. Gdy już podejmiesz decyzję, wystarczy, że online wypełnisz krótki formularz zamówienia kuriera i zaznaczysz opcję odbioru przesyłki z Twojego domu lub innego miejsca, w którym wygodnie Ci spotkać się z doręczycielem, a ten zjawi się w umówionym terminie, by przejąć przesyłkę do dostarczenia. Co najważniejsze, chociaż zamówienie kuriera do domu po paczkę poprzez serwis AlleKurier jest usługą dodatkową, nie zapłacisz za nią nic ekstra. Możesz więc tanio, bez fatygi i bezsensownego marnowania czasu nadać paczkę kurierem w zasadzie nie ruszając się sprzed monitora czy kanapy. Kto tego raz spróbuje, wie, że trudno wyobrazić sobie bardziej komfortowe rozwiązanie. Zresztą nadaj paczkę online przez platformę AlleKurier i sam się przekonaj, jakie to łatwe i uzależniające.

zamówienie kuriera

Jak zamówić kuriera na AlleKurier.pl?

Nadanie paczki rozpocznij od wejścia na stronę AlleKurier.pl i uzupełnienia pól w okienku wyceny paczki. Wystarczy, że wpiszesz w puste pola podstawowe informacje o swojej przesyłce – jej wagę, wymiary, miejsce nadania i odbioru, a po użyciu przycisku „Wyceń przesyłkę”, otrzymasz listę dostępnych ofert dostawy wraz z cenami i terminami doręczenia przesyłki. Wybierz jedną z nich i nadaj paczkę na takich warunkach, które najbardziej i odpowiadają, a następnie uzupełnij prosty formularz zamówienia kuriera. Pamiętaj, by sprawdzić poprawność wpisywanych danych teleadresowych nadawcy i odbiorcy oraz nie zapomnij zaznaczyć opcji „Zamawiam kuriera po odbiór przesyłki” i uzupełnić adresu, w którym kurier ma się zjawić, by zabrać paczkę od Ciebie lub innej osoby upoważnionej. Możesz również zdecydować się na dobranie usług dodatkowych, takich jak pobranie czy ubezpieczenie paczki. Po akceptacji wymaganych zgód (te niezbędne do realizacji usługi oznaczone są gwiazdką) zostaniesz poproszony o opłacenie zlecenia. Nadaj paczkę i opłać ją online, a wówczas skorzystasz z najprostszej i najszybszej formuły nadania. Na koniec pozostaje Ci tylko nakleić na paczkę wysłany na wskazany przez Ciebie adres mailowy list przewozowy i poczekać aż zjawi się po nią wybrany przez Ciebie kurier.

Cały proces nadania paczki online nie trwa więc więcej niż kilka minut, a wypełnienie formularza nie nastręcza żadnych trudności. Wszystkie pola opatrzone są objaśnieniami, a czasem też komentarzem, który pozwala uzyskać dodatkowe informacje np. na temat rodzaju przesyłki czy ubezpieczenia paczki. Przesyłki nadawane przez AlleKurier dostarczane są przez profesjonalne i dobrze znane firmy kurierskie, dlatego możesz też być spokojny o losy swojej paczki.