NL embassy

Ambasada Ciekawych Informacji

laiki na Instagrama
Lifestyle

Szybkie lajki na Instagramie – jak je zdobyć?

Pomimo tego, że pojawia się coraz więcej przyciągających uwagę internautów serwisów, takich jak TikTok, Instagram jest wciąż jednym z najpopularniejszych. Przyzwyczajenia robią swoje, a i wiele komercyjnych firm wciąż używa Instagrama do oferowania swoich produktów i usług. Użytkowników tego serwisu interesuje także rozwijanie swojego konta z wielu względów – między innymi w celu pozyskania dodatkowych możliwości finansowych. Niezależnie od tego, co jest Twoim nadrzędnym celem i dlaczego pragniesz rozwijać swoje konto na Instagramie, na pewno przydadzą Ci się poniższe porady, dotyczące tego, jak zdobyć szybkie lajki na Instagramie.

Być może prowadzisz swoje konto już od dłuższego czasu – ale bez większych sukcesów i zastanawiasz się, gdzie mogłeś popełnić błąd. Duża ilość lajków przekłada się zwykle… na coraz większą ich ilość. Społeczeństwo reaguje na to, co w ich oczach wydaje się popularne. Stąd, szybkie lajki są gwarancją na rozwijanie Twojego konta i na uzyskanie popularności. Jak je uzyskać? Czytaj dalej.

Publikuj regularnie

Algorytmy Instagrama działają w sposób taki, że czasem zdjęcie wrzucone po dłuższej przerwie jest częściej wyświetlane innym użytkownikom tego serwisu. Jednak, wrzucanie materiałów zbyt rzadko może prowadzić do tego, że Twoi followersi stracą zainteresowanie Twoim kontem. Posty najlepiej jest wrzucać codziennie lub co kilka dni. Wtedy podtrzymujesz zainteresowanie swoimi treściami, ale także algorytmy Instagrama priorytetyzują Twoje materiały i częściej pokazują je na głównej stronie, dzięki czemu pokazujesz się większej ilości osób, które do tej pory Cię nie śledziły.

Bądź aktywny

Lajkując materiały innym osobom, prawdopodobnym jest, że osoby te wejdą na Twój profil i zalajkują Twoje zdjęcia jako wyraz odwdzięczenia się. Warto pisać pod zdjęciami innych, nowych osób, które jeszcze Cię nie śledzą, miłe komentarze, dzięki czemu zwrócisz w pozytywny sposób ich uwagę na swoje konto.

Używaj odpowiednich hasztagów

Każde zdjęcie publikowane na koncie powinno zostać opisane odpowiednimi hasztagami. Haczyk polega na tym, by wybierać hasztagi, które są popularne i obserwowane przez wielu innych użytkowników. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na udostępnienie swoich treści innym osobom tylko dlatego, że obserwują hasztag, którego użyjesz.

Dbaj o estetykę

Co to oznacza? Zwykle zdjęcia są prezentowane większej ilości osób, jeśli spełniają pewne wymagania i standardy Instagrama w zakresie zastosowanych filtrów czy modyfikacji zdjęcia. Dla przykładu, jeśli zastosujesz odpowiednio niebieski kolor w Twoich zdjęciach, Instagram to wykryje i jest większa szansa, że częściej i dłużej pojawisz się na głównej stronie. Zdjęcia powinny być też wyraźne, ostre oraz dopieszczone pod względem wizualnym, powinny też prezentować się estetycznie. Ludzie lubią perfekcję. Dążąc do perfekcji, gwarantujesz sobie większą liczbę lajków Twoich materiałów.

Czy warto kupić lajki na Instagramie?

Najszybsze lajki to lajki na Instagrama pochodzące z oferty sprzedaży usług lajkujących materiały i obserwujące profile. Możesz z łatwością znaleźć interesujące Cię oferty i zastosować je na swoim koncie. Pamiętaj, że im więcej masz lajków, tym więcej ich zdobędziesz. Jest to najłatwiejszy sposób, wymagający mniej wysiłku z Twojej strony, lecz więcej nakładów finansowych.

Rozwijaj swoją popularność na innych portalach społecznościowych

W jaki sposób? Dodając tam link do swojego Instagrama. Wiele osób korzysta z różnych rodzajów mediów społecznościowych, ale jednocześnie przekazuje informacje na temat pozostałych kanałów i tego, jak można na nich być odnalezionym. Popularne połączenie często wykorzystywane przez użytkowników Instagrama to TikTok i Instagram.

TikTok pozwala na prowadzenie relacji na żywo oraz przesyłanie dłuższych treści w postaci filmików. Ten serwis pozwala na zbudowanie napięcia, wywołania pewnych emocji, utworzenia jakiejś „tajemnicy”, której rozwianie i ciąg dalszy znajdziemy na Instagramie. Wtedy, za jednym zamachem, rozwijasz jednocześnie swoje oba konta na obu portalach społecznościowych. Sprytne? Z całą pewnością.