NL embassy

Ambasada Ciekawych Informacji

producent tekstyliów hotelowych
Dom

Sprawdzony producent tekstyliów hotelowych

Tuva Home to sprawdzony producent tekstyliów hotelowych i domowych, którego początki działalności sięgają 2005 roku i są ściśle związane z miastem Denizil, czyli tzn. zagłębiem tekstylnym Turcji. Na polski rynek firma wkroczyła w 2011 roku i od tego czasu zdążyła zbudować nie tylko stabilną pozycję lidera w sektorze HORECA, ale także zyskała szerokie grono zaufanych klientów indywidualnych i biznesowych.

Tuva Home – marka, która się wyróżnia

Prezentowany producent tekstyliów domowych i hotelowych od samego początku działalności stawia zarówno na wysoką jakość dostarczanych produktów, jak i na stałe poszerzanie oferowanych tekstyliów. Dzięki wspomnianej kwestii firma Tuva Home jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów, zwłaszcza że jej produkty łączą w sobie oryginalny design i szeroką paletę kolorów z wysokimi parametrami użytkowymi. W ten sposób można mieć pewność, że mamy do czynienia z tekstyliami, które doskonale sprawdzą się nie tylko w różnych wnętrzach, ale co ważniejsze w każdych warunkach. Z kolei ich trwałość i wytrzymałość pozwala mieć gwarancję długotrwałego użytkowania. Na życzenie klienta istnieje możliwość spersonalizowania zakupionych produktów poprzez umieszczenie na nich logotypu, co ułatwi rozpoznanie marki. Dodatkowo firma dba o możliwie jak najszybszą realizację złożonych zamówień.

Ponadto zespół Tuva Home składa się z profesjonalistów, którzy odpowiedzialnie z wielką pasją, sercem i ogromnym zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy, dzięki czemu klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo, co ma szczególne znaczenie w przypadku klientów z sektora HORECA.

Poznaj szeroką ofertę tekstyliów Tuva Home

Jak wspomniano wyżej, firma może pochwalić się dość szeroką i różnorodną ofertą w zakresie tekstyliów domowych i hotelowych, które przeznaczone są do profesjonalnego użytku nie tylko w hotelach lub SPA, ale także np. w placówkach medycyny estetycznej lub miejscach oferujących zajęcia typu fitness. Wśród bogatej gamy produktów warto zwrócić uwagę m.in. na:

  • tekstylia i akcesoria dla dzieci i niemowląt takie jak szlafroki, ręczniki, ponczo, kocyki lub organizery,

  • tekstylia domowe i kuchenne w postaci np. obrusów, ściereczek lub podkładek pod talerze,

  • odzież plażową, w tym np. kimono,

  • etui na laptopy,

  • tekstylia hotelowe w postaci ręczników, szlafroków, pareo do sauny, czy też dywaników łazienkowych.

Dzięki temu, że firma stale wsłuchuje się w potrzeby klientów, nieustannie pracuje nad swoimi produktami, wprowadzając do oferty produkty na miarę ich oczekiwań.