NL embassy

Ambasada Ciekawych Informacji

Lifestyle

Moda męska na jesień 2020. Co założą tej jesieni najmodniejsi mężczyźni?

Spadek temperatury niechybnie oznacza nadejście jesieni, a więc czas, w którym modni mężczyźni zmieniają swoją garderobę. W tym sezonie panowie powinni uzupełnić stylizacje o odzież ze sztruksu, dzianinowe swetry i jeansowe kurtki.

  1. Sztruksowa odzież męska na każdą okazję
  2. Moda męska w kolorach ziemi
  3. Black total look
  4. Moda męska na jesień stawia na dzianinę
  5. Business look w modzie męskiej

Jesień 2020 upłynie pod znakiem kolorów ziemi i black total look. Modne będą też motywy zwierzęce, obecnie głównie na odzieży wierzchniej – płaszczach i kurtkach.

Sztruksowa odzież męska na każdą okazję

Tej jesieni jednym z najmodniejszych materiałów w stylizacjach męskich będzie sztruks. Sprawdza się on idealnie podczas jesiennych, chłodnych dni i nocy, a dodatkowo wygląda perfekcyjnie, nawet w połączeniu z elegancką koszulą, spodniami lub marynarką. Panowie mogą wybrać zarówno sztruksowe garnitury, jak i pojedyncze części garderoby – trendy będą głównie spodnie i marynarki, jednak w łaski projektantów wdarły się również sztruksowe kurtki. Wciąż modne pozostają kurtki wykończone barankiem.

Moda męska w kolorach ziemi

W modzie męskiej na jesień 2020 kolorystyka nie zaskakuje. Wciąż modne pozostają kolory ziemi, czyli wszelkie akcenty brązowego i zielonego, oraz niektóre odcienie niebieskiego. Stonowaną kolorystykę, idealnie wpasowującą się w jesienną aurę, można jednak przełamać dodatkami lub odzieżą w ciepłym kolorze papryczki chili. Kolor ten dominuje głównie na paskach, krawatach i nakryciach głowy, a więc będzie jedynie stanowił dodatek do stylizacji w klasycznych kolorach.

Black total look

Panowie, którzy chcą wyglądać oryginalnie, a jednocześnie elegancko i gustownie, mogą postawić na black total look. Kolor czarny już dawno przestał być kojarzony jedynie z żałobą, dlatego obecnie można bez przeszkód postawić na stylizacje jedynie w tym kolorze, nie przełamując tej monotonii żadnym kolorowym dodatkiem. Ubiór w stylu all black sprawdzi się zarówno na oficjalne okazje, jak i na co dzień – do pracy czy na uczelnię. Panowie powinni jednak pamiętać o odpowiednim dobieraniu fasonów odzieży – czarny kolor wyszczupla, jednak nie zakryje wszystkich mankamentów sylwetki. Elementy stylizacji idealnie wpisujące się w black total look można znaleźć w sklepie Repablo.

Moda męska na jesień stawia na dzianinę

Przełom jesieni i zimy przyniesie zwrot w kierunku dzianinowych swetrów z ilustracjami. Znane doskonale swetry dzianinowe jak dotąd używane były głównie w zimie, jednak obecnie pojawiają się również w wielu stylizacjach jesiennych. Ważne jednak aby ilustracje na swetrach nie były przesadzone – jeśli zostaną utrzymane w neutralnych, naturalnych kolorach, z pewnością pojawią się w szafach wielu modnych mężczyzn.

Business look w modzie męskiej

Co jednak mają zrobić panowie, którzy chcą wyglądać modnie w pracy, ale wymaga się od nich ściśle określonego dress code? Dla nich idealnym rozwiązaniem są modne koszule męskie z https://repablo.com/koszule/. Znajdują się tam modele adekwatne zarówno dla stylu business look, jak i smart casual. Wybierając odpowiednią koszulę baczną uwagę warto zwrócić na wzornictwo – jeśli firmowy dress code dopuszcza koszule inne niż gładkie i białe, warto postawić na ciekawe modele z wzorami, np. zwierzęcymi lub w kratę. W ten sposób można niemal niezauważalnie przemycić do swojej stylizacji kilka modnych elementów, które odświeżą wizerunek. Na nieco ekstrawagancji można sobie pozwolić również w przypadku dodatków – idealnie sprawdzi się wzorzysty krawat albo niekonwencjonalny pasek do zegarka.