NL embassy

Ambasada Ciekawych Informacji

wózek widłowy
Motoryzacja

CWW Blum oferuje nowe wózki widłowe i nie tylko!

Wózki widłowe spalinowe czy elektryczne to pojazdy, bez których nie sposób wyobrazić sobie współczesnych hal produkcyjnych, placów budowy czy hal magazynowych – zdolne do przenoszenia wielu tysięcy kilogramów na wysokość przekraczającą wzrost nawet najwyższego człowieka. Wózki widłowe używane czy nowe są koniecznością w efektywnej pracy z ciężkimi ładunkami, która wiąże się z dużym ryzykiem. Z tego powodu nowe wózki widłowe dostępne w ofercie CWW Blum wyposażone są w specjalistyczny system SAS, który pozwala minimalizować ryzyko zawodowe oraz zapewniać pracownikom jak największe bezpieczeństwo oraz komfort pracy. W ofercie CWW Blum znaleźć można wózki widłowe renomowanych marek takich jak Toyota i Linde, które wiodą prym w swojej kategorii sprzętu. 

Do jakich przestrzeni nadają się wózki widłowe spalinowe?

Wózki widłowe spalinowe charakteryzują się tym, iż do ich napędzania wykorzystywane są paliwa ciekłe takie jak benzyna (PB) i skroplony gaz płynny (LPG), które ulegają procesowi spalania w wyniku, którego powstaje trujący dym w postaci spalin. Z tego powodu wózki widłowe spalinowe przeznaczone są do użytku na zewnątrz, gdzie spaliny mogą ulatniać się do atmosfery. W pomieszczeniach zamkniętych długotrwale używany wózek widłowy produkowałby coraz więcej spalin, których rosnące stężenie w powietrzu mogłoby skutkować zatruciem a nawet śmiercią osób znajdujących się wewnątrz. Z tego powodu do pracy w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak hale magazynowe, polecane są wózki z napędem elektrycznym. Wózki spalinowe doskonale sprawdzą się do pracy na zewnątrz, gdyż są przystosowane do wielozmianowej pracy nawet w trudnych warunkach pogodowych – cechują się tym także używane wózki widłowe dostępne w ofercie CWW Blum.

Jakie zalety mają używane wózki widłowe sprzedawane w CWW Blum?

CWW Blum to centrum wózków widłowych, w którego ofercie znajdują się zarówno nowe wózki widłowe jak i te używane, aby każdy przedsiębiorca mógł znaleźć sprzęt na miarę swojego portfela i prężnie rozwijać swój biznes. Używane wózki widłowe oferowane w CWW Blum to maszyny czołowych marek, które są dobrze znane w środowisku budowlanym, magazynowym i nie tylko. Mowa oczywiście o Linde Material Handling – niemieckiej marce działającej na rynku już od 1904 roku oraz Toyota – japońskim przedsiębiorstwie o korzeniach sięgających 1937 roku, która wyposaża swoje wózki widłowe w unikalny system SAS, czyli System Aktywnej Stabilności, który wspomaga pracę operatora wózka zwiększając bezpieczeństwo. Wózki widłowe używane, które znajdują się w ofercie CWW Blum cechują się wysoką jakością oraz pełną sprawnością, na którą dostaje się poręczenie w postaci gwarancji sprawności zupełnie jak nowe wózki widłowe.

Nowe wózki widłowe i nie tylko w ofercie CWW Blum

CWW Blum to centrum wózków widłowych znajdujące nieopodal Bydgoszczy – w Lisim Ogonie, czyli miejscowości oddalonej od stolicy województwa kujawsko-pomorskiego jedynie o 15 minut jazdy samochodem. CWW Blum to sprzedawca wózków widłowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku dzięki czemu każdy przedsiębiorca znajdzie w nim maszyny, które doskonale sprawdzą się w jego biznesie oraz otrzyma fachowe porady i odpowiedzi w każdej sprawie niezależnie czy interesują go nowe wózki widłowe, czy też chciałby zainwestować w używane wózki widłowe posiadające gwarancję CWW Blum. W ofercie centrum wózków widłowych znaleźć można maszyny najwyższej klasy, które sprostają nawet najbardziej wymagającym zadaniom, które nie narażają życia ani zdrowia pracownika, gdyż są one najważniejsze – sprawdź ofertę CWW Blum pod adresem https://cwwblum.com/wozki-widlowe/.