NL embassy

Ambasada Ciekawych Informacji

Rozrywka

Jakie gry z AppGallery warto zainstalować na smartfonie Huawei?

Gry z AppGallery, czyli sklepu z aplikacjami od Huawei, oferują rozrywkę na wysokim poziomie. Podkreślają to liczne rankingi gier, które można znaleźć w sieci, ale nie tylko one. Rynek gier mobilnych stał się bowiem wyjątkowym miejscem, gdzie bez problemu znajdziemy proste oraz nieskomplikowane gry, ale również takie, które wymagają od użytkownika dużego skupienia. Na które tytuły warto zwrócić uwagę i jak pobierać produkcje na swoje smartfony? 

Gry z AppGallery – duży wybór dla wszystkich

Korzystanie z serwisu od Huawei, czyli ich własnego sklepu z aplikacjami AppGallery, nie różni się niczym od rozwiązań konkurencyjnych marek. Google czy Apple, a teraz Huawei, konsekwentnie rozwijają swoje produkty, by oferować użytkownikom jak największy wybór programów czy gier. Widać to w pojawiających się coraz częściej rankingach programów oraz gier. Tytułów jest tak dużo, że nie sposób ich wszystkich wymienić, można skupić się na tych najważniejszych. Tych nie brakuje, bo gry z AppGallery stają się coraz popularniejszą formą rozrywki dla tych, którzy posiadają smartfony Huawei z Huawei Mobile Services (HMS). 

Instalacja gier z AppGallery na smartfonie, nie jest niczym skomplikowanych. W sklepie wybieramy interesującą nas produkcję, a następnie klikamy w opcję Zainstaluj. Kiedy to już nastąpi, można spokojnie cieszyć się z nowej gry. Warto jednak instalować aplikację z AppGallery, będąc podłączonym do sieci Wi-Fi. Programy potrafią zajmować sporo miejsca, więc dobrze nie tracić przy tym danych komórkowych.

Które gry z AppGallery wybrać?

Rankingi gier, które dotyczą produkcji z AppGallery, wskazują na kilka tytułów, które warto mieć na swoim smartfonie. Jednym z takich tytułów, jest „Fortnite” stworzony przez Epic Games. To jedna z najpopularniejszych gier w historii, która oferuje rozgrywkę wieloosobową. Kto spróbuje, może wsiąknąć na wiele godzin, więc warto brać to pod uwagę, instalując produkcję. To oczywiście dobrze, że gry z AppGallery wciągają, ale dobrze też poznać inne tytuły, bo tych w sklepie Huawei, znajdziemy całkiem sporo.

Kolejnym, na który warto zwrócić uwagę, jest „Asphalt 9: Legends”. To już kolejna wersja wyjątkowo popularnych wyścigów, gdzie można usiąść za kierownicą najpopularniejszych i najszybszych aut w historii. Warto tutaj dodać, że tytuł charakteryzuje się wyjątkową oprawą graficzną i aż trudno uwierzyć w to, że gra na smartfony może wyglądać tak dobrze. Wśród produkcji, które pojawiły się w AppGallery, warto zapoznać się jeszcze z „Game of Thrones: Beyond The Wall”, czyli RPG, które osadzone jest w świecie fantasy. A to tylko skrawek tego, jakie gry znajdziemy w AppGallery.