NL embassy

Ambasada Ciekawych Informacji

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa w Warszawie – kiedy warto ją wykonać?

Owłosienie na nogach, pod pachami, a także w okolicy bikini jest usuwane przez większość kobiet. Panie stosują w tym celu różne zabiegi – używają maszynek do golenia, kremów do depilacji, wosku oraz depilatorów. Niestety, wszystkie wymienione metody dają jedynie tymczasowe efekty. Jeśli chce się usunąć zbędne owłosienie raz na zawsze, powinno się skorzystać z depilacji laserowej. Kiedy warto się na nią udać?

  1. Depilacja laserowa w Warszawie – dla kogo zabieg?
  2. Kiedy wykonać depilację laserową?

Włoski na nogach, pod pachami lub w okolicach bikini od dawna są passe. Kobiety chcą mieć zadbane, gładkie ciało bez zbędnego owłosienia, które nie pełni żadnej istotnej funkcji. Jeżeli masz już dość korzystania z maszynek do golenia, bolesnego depilowania woskiem lub podrażnień po stosowaniu kremów do depilacji, rozwiązaniem dla Ciebie jest depilacja laserowa w Warszawie. Dowiedz się więcej na jej temat.

Depilacja laserowa w Warszawie – dla kogo zabieg?

Zabieg depilacji laserowej w Warszawie jest kierowany do wszystkich pań, które chcą trwale pozbyć się zbędnego owłosienia z wybranej partii ciała. Laser wypala cebulki włosowe, dzięki czemu odrastanie włosków jest niemożliwe. Skóra pozostaje gładka nawet na wiele miesięcy po wykonaniu zabiegu.

Depilacja laserowa jest kierowana do pań, które mają nieco ciemniejsze owłosienie niż odcień skóry. Ze względu na to, że wiązka lasera jest gromadzona przez barwniki włosów, zabieg jest skuteczniejszy w przypadku ciemniejszego owłosienia. Zwykle do uzyskania pełnego efektu konieczne jest wykonanie od 4 do 10 zabiegów. Dzieje się tak, gdyż część cebulek włosowych znajduje się w fazie uśpienia, przez co laser nie działa na nie. Po upływie kilku tygodniu powtarza się depilację, usuwając kolejne, wcześniej nieaktywne cebulki.

Kiedy wykonać depilację laserową?

Jeżeli chodzi o zabieg taki jak depilacja laserowa Warszawa umożliwia jego wykonanie przez cały rok. Jednocześnie panie powinny pamietać, że najlepszym czasem na pozbycie się zbędnego owłosienia z ciała jest okres jesienno-zimowy. Laser podrażnia skórę, dlatego zabronione jest jej opalanie. Unikanie słońca wiosną i latem jest trudne, dlatego na depilację bezpieczniej jest zdecydować się, gdy na co dzień nosi się cieplejsze ubrania i zasłania się ciało. Dodatkowo brak słońca w okresie jesienno-zimowym pozwala uniknąć pojawienia się przebarwień na skórze. Plamy po laserze mogłyby okazać się permanentne, dlatego bezpieczniej jest chronić ciało przed opalaniem w okresie regeneracji skóry po zabiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.