NL embassy

Ambasada Ciekawych Informacji

Szkolenia dla firm
Lifestyle

Szkolenia dla firm – Kraków na liście miast firmy Berndson

Według raportu udostępnionego przez Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa stolica województwa małopolskiego może pochwalić się trzema setkami startupów, 247 centrami zatrudniającymi, a 70% pracowników sektora nowoczesnych usług biznesowych to absolwenci krakowskich uczelni – jest to miasto z ogromnym potencjałem, które pozwala realizować się wielu osobom np. poprzez szkolenia. Kraków jako jedno z najpopularniejszych miast w Polsce to prawdziwy sagan złota, w którym największą wartość stanowią możliwości rozwoju, które nabyć można poprzez szkolenia dla firm. Kraków jest miastem gdzie trenerzy firmy Berndson pomagają wszystkim chcącym się uczyć, rozwijać nowe kompetencje i osiągać kolejne sukcesy na obranej ścieżce kariery. 

HR, sprzedaż, zarządzanie – różnorodne szkolenia Kraków w ofercie firmy Berndson

Berndson oferuje różnorodne tematy do nauki w mieście Kraków – szkolenia prowadzone są m.in. z zakresu zarządzania stresem i emocjami, komunikacji interpersonalnej, perswazji, argumentacji i wywieraniu wpływu, a to tylko wybrane z tematów, z których organizowane są szkolenia dla firm. Kraków jest miastem, w którym nie brakuje utalentowanych ludzi pragnących poszerzać swoje kompetencje i piąć się po drabinie kariery, aby móc osiągać swoje cele i czerpać satysfakcję z tego co robią. Szkolenia dla firm (Kraków) obejmują różnorodne nisze tematyczne takie jak proces skutecznej rekrutacji i selekcji pracowników czy profesjonalna obsługa trudnego klienta. Do wyboru są zamknięte i szkolenia otwarte (Kraków).

Kraków – szkolenia Berndson wydobędą z pracowników pełny potencjał 

Berndson to zaufana firma zatrudniająca  profesjonalnych trenerów z wieloletnim doświadczeniem, których misją jest przekazywanie praktycznych umiejętności, aby w jak największym stopniu pomóc kursantom osiągać nowe szczyty. Kraków – szkolenia prowadzone na terenie tego miasta wojewódzkiego o tradycjach akademickich sięgających setki lat wstecz, nie są skierowane jedynie do jego mieszkańców, ale wszystkich, którzy pragną zdobyć nową wiedzę i kompetencje. Prowadzone są zarówno szkolenia otwarte (Kraków nie jest wyjątkiem), jak i zamknięte, aby kursanci czuli się w czasie nauki jak najlepiej – zdobywając cenne doświadczenia z nowo poznanymi ludźmi czy polepszając relacje i współpracę z koleżankami i kolegami z pracy. Szkolenia (Kraków to jedno z miast, w którym są prowadzone) oferowane przez firmę Berndson mogą zostać dostosowane wedle życzenia zleceniodawcy pod względem formy, tematyki czy miejsca ich odbywania się. 

Berndson prowadzi także szkolenia otwarte – Kraków, Warszawa, Poznań

Misją firmy Berndson i każdego z jej pracowników jest przekazywanie wiedzy, która ma największą wartość, gdyż to właśnie dzięki niej można efektywnie wykonywać swoją pracę – osiągając więcej, ale mądrzej, a nie ciężej. Z tego powodu w wielu miastach, a także zdalnie prowadzi ona bogate tematycznie szkolenia dla firm – Kraków jest jednym z nich. Oferowane są zarówno zamknięte jaki i szkolenia otwarte – Kraków może być tylko jednym z wielu miast, z którego pochodzić będą współkursanci, gdyż są one dostępne niezależnie od miejsca zamieszkania czy nawet pochodzenia, co jest świetną okazją do poszerzania swoich horyzontów i zdobywania nowych doświadczeń. Zdobyć je można zdobywając wiedzę spoza dyscypliny, w której ma się dotychczas największą wiedzę np. uczęszczając na nowe szkolenia. Kraków jest miastem, w którym trenerzy firmy Berndson przekazują wiedzę mi.n z zakresu negocjacji biznesowych, zdalnego zarządzania zespołem czy sztuki prowadzenia prezentacji i wystąpień, które to umiejętności i doświadczenia przydadzą się niezależnie od dziedziny, w której się pracuje. Kraków – szkolenia prowadzone w tym mieście można poznać pod adresem: https://berndson.pl/szkolenia-krakow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.