NL embassy

Ambasada Ciekawych Informacji

melex
Lifestyle

Pojazdy elektryczne dla Twojej firmy!

 Melexy w Polsce cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza w kurortach wypoczynkowych i miastach turystycznych. Te, małe pojazdy elektryczne wykorzystuje się w różnych branżach. Dlaczego zakup pojazdu elektrycznego do Twojej firmy jest dobrym rozwiązaniem? Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, powinieneś koniecznie zapoznać się z przygotowanym przez nas tekstem.

Melexy elektryczne — gdzie się je wykorzystuje?

Właściwie, nie powinno nikogo zaskakiwać, że te zwrotne, małe pojazdy elektryczne są coraz częściej spotykane na całym świecie, w tym także w naszym kraju. Z uwagi na parametry użytkowe świetnie sprawdzają się w miejscach często niedostępnych dla pojazdów spalinowych, takich, jak parki narodowe, wąskie uliczki starych miast i kurortów, hale produkcyjne, magazyny itp. Mogą być one zastosowane jako:

  • pojazdy transportowe do przewożenia bagaży na lotniskach,
  • przewożenie osób na niewielkich trasach, co sprawdza się szczególnie w przypadku ośrodków wypoczynkowych, uzdrowiskowych, ogrodach botanicznych oraz rekreacyjnych,
  • obiekty promocyjne — Melex z logiem firmowym to dobry sposób na promocję marki na przykład podczas wydarzeń miejskich czy targów branżowych. Takie rozwiązanie pozwala zarówno na usprawnienie przemieszczania się w czasie wydarzenie oraz na stworzenie dodatkowej powierzchni reklamowej,
  • Melexy doskonale sprawdzają się także do transportu paczek mniejszych gabarytów w rozległych halach przemysłowych, obiektach wielkopowierzchniowych czy centrach logistycznych.

Szerokie i zróżnicowane zastosowanie oznacza, że Melexy elektryczne — dzięki swoim niewielkim rozmiarom — mogą być wykorzystane zarówno przez władze miasta i stojące na ich czele samorządy, jak i przez prywatne przedsiębiorstwa w celach biznesowych. Odpowiednio wykorzystany pojazd marki Melex to długofalowa inwestycja w rozwój i usprawnienie działania firmy. 

Melexy elektryczne w działalności biznesowej

Melexy elektryczne są coraz chętniej wykorzystywane w codziennej działalności biznesowej. Nie powinno to nikogo zaskakiwać, ponieważ wykorzystanie Melexa w funkcjonowaniu firmy oznacza liczne korzyści dla przedsiębiorcy, w tym między innymi:

  • ekologiczny charakter — Melexy elektryczne mają dobry wpływ na środowisko naturalne. Powód ten może okazać się decydujący dla osób, którym zależy na działaniu w zgodzie z przyrodą,
  • oszczędność dla firmy — zakup Melexa to ciekawa alternatywa dla zakupu standardowego samochodu firmowego.
  • Melexy produkowane są na specjalne zamówienie klienta, dlatego każdy pojazd można dopasować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Nie chodzi jedynie o kolor nadwozia, ale również dodatkowe funkcje, które przydadzą się w codziennej pracy. 

Oprócz tego dobrym argumentem przemawiającym za zakupem tego małego pojazdu elektrycznego dla firmy może okazać się również kwestia parametrów technicznych. Przykładowo, dwuosobowy Melex bagażowy w wersji N.CLASSIC 465H to nie tylko dobry sposób na przewożenie osób, ale także, o czym nie wolno zapominać, możliwość przewiezienia bagaży. Każdy z oferowanych przez nas Melexów posiada możliwość indywidualnego dostosowania go do swoich potrzeb. Możemy wyposażyć nasz pojazd w dodatkowe elementy np. dodatkowe akumulatory, plandekę przeciwdeszczową, dobrać rozmiar skrzyni bagażowej, czy też inne opcjonalne wyposażenie w zależności od wybranego modelu. Dla każdej firmy istotną rolę odgrywa identyfikacja wizualna, dlatego każdy pojazd można pomalować na dowolny kolor z palety RAL (oprócz kolorów zastrzeżonych).